E-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku”

E-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku”

Edukacja domowa staje się z roku na rok popularniejsza. Ten sposób nauki zyskuje uznanie coraz szerszego grona osób. Jeżeli ty również zastanawiasz się, jak zacząć edukację domową, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie przygotowałam e-book „Jak zacząć edukację domową krok po kroku”. Pokazuję w nim, czym jest ten sposób nauki, jakie formalności trzeba załatwić i co zrobić z pojawiającymi się obawami. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez całą ścieżkę, zaczynając od samego początku, czyli od decyzji o nauce w trybie edukacji domowej. Podpowiem, co warto przemyśleć i na co zwrócić uwagę, by w pełni odpowiedzialnie móc powiedzieć „Tak, chcę to zrobić”, jak i „Nie, to jednak nie dla mnie”. Jedynie samej decyzji nie podejmę za Ciebie 🙂

Zaprosiłam także kilka rodzin, które już edukują swoje dzieci w domu, do podzielenia się swoim doświadczeniem. Opowiadają o tym, jak łączą pracę zawodową rodziców z nauką dzieci, a także jak organizują swoją codzienność. Wśród nich są takie rodziny, których dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, jak i takie, które rozpoczęły edukację domową pod koniec szkoły podstawowej. Każda rodzina jest inna. Niektóre były w edukacji domowej tylko rok, niektóre nie wyobrażają sobie powrotu do szkoły. I każda z nich zaczynając ED przeżywała podobne wątpliwości.

Dlatego jeżeli choć przez chwilę przemknęła Ci przez głowę myśl o zmianie sposobu nauki swoich dzieci, to ten e-book jest dla Ciebie.

ebook Jak zacząć edukację domową krok po kroku