Idą zmiany

Dużo się w ostatnich miesiącach dzieje, jeżeli chodzi o rozwój moich działań związanych z edukacją domową. Być może odniosłeś odwrotne wrażenie, bo na samym blogu w tym czasie nowe wpisy pojawiały się rzadziej. Okres intensywnych szkoleń, dzięki którym teraz mogę przystąpić do realizacji moich pomysłów, mam już w większości za sobą. Plany w głowie układają się w jedną całość, a ja intensywnie próbuję je wpasować w mój kalendarz.

Nad czym więc pracowałam i co się niedługo zmieni?

  • Po pierwsze – napisałam e-booka. Tyle o tym pisałam, że chyba trudno przegapić tę informację 😉 Jeżeli jesteś zainteresowany, to możesz pobrać pierwszy rozdział e-booka Jak zacząć edukację domową krok po kroku (tam znajdziesz też informacje o tym, jak złapać dodatkowe 25% zniżki). Do końca sierpnia ilość ebooków jest limitowana. Cena wakacyjna to 39zł, od września wzrasta do 69zł. Teraz w przygotowaniu ćwiczenia do tego e-booka. Powinny być dostępne już na początku sierpnia.
  • Po drugie – MojaEdukacjaDomowa.pl pojawiła się na Facebooku. Dzięki temu będę mogła być z Tobą w bliższym kontakcie. Zapraszam do polubienia i obserwowania strony MojaEdukacjaDomowa.pl.
  • Po trzecie – zmianie ulegnie charakter newslettera. Chcę, żeby był bardziej inspirujący i wspierający. Jeżeli szukałeś w nim informacji o nowych wpisach, to zapraszam na Facebooka – tam będę informować o nowościach na blogu. Nie oznacza to, że w newsletterze nie znajdziesz już żadnego linku, bo pewnie się będą pojawiać, ale w innej roli niż dotychczas.
  • Po czwarte – intensywnie pracuję na zmianą logo i ujednoliceniem moich stron w sieci. Mam nadzieję, że już w sierpniu będę Wam mogła przedstawić mojego nowego ślimaka (jeżeli jeszcze nie wiesz, dlaczego ślimak, to koniecznie przeczytaj ten tekst). Wtedy też pojawi się data zakończenia konkursu na jego imię. Możesz już zacząć myśleć nad swoją propozycją.
  • Po piąte – pod koniec roku szkolnego uruchomiłam sklep z pomocami do nauki. Na razie dostępna jest tylko tabliczka mnożenia, ale prace nad kolejnymi trwają. Mam nadzieję, że już nic mnie nie zaskoczy i plany będę mogła realizować terminowo.
  • Po szóste – możesz korzystać ze skróconego adresu bloga. Od dziś MojaEdukacjaDomowa.pl jest także dostępna pod adresem MojaED.pl (oczywiście nie musisz wpisywać w pasku adresu dużych liter, one mają tylko ułatwić zapamiętanie).

Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu. Możesz wykorzystać zarówno formularz dostępny na stronie Kontakt, jak i wiadomość na Facebooku. Im lepiej będę mogla Cię poznać, tym bardziej podejmowane przeze mnie na blogu tematy będą odpowiadać Twoim potrzebom.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments