Moja Edukacja Domowa - postaw mi kawę

Lubisz czytać tego bloga? Postaw mi kawę z buycoffee.to

Trafiłeś na mojego bloga, bo szukałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania o edukację domową. Bo chcesz poznać ED, może planujesz tak uczyć dzieci albo już uczysz, ale napotykasz różne problemy. Jeżeli znalazłeś tutaj odpowiedź na swoje wątpliwości, to możesz mi dać znać. Możesz do mnie napisać maila albo wiadomość na Facebooku. Czytanie listów jest dla internetowego twórcy zawsze dużą radością. I chociaż listy są już od dawna elektroniczne, to radość na szczęście jest rzeczywista. W wirtualnym świecie pojawił się jeszcze inny sposób na pokazanie, że moja praca przy blogu ma dla Ciebie sens. Od dziś możesz zaprosić mnie na wirtualną kawę. Pora — dowolna. Wystarczy kliknąć przycisk.

buycoffee.to

Jak postawić wirtualną kawę

Dzięki buycoffee.to możesz wesprzeć tworzenie przeze mnie treści. Wybierasz, jaką kawę chcesz mi postawić i jaką kwotą wesprzeć bloga. A potem dokonujesz wpłaty. Blikiem. Albo szybkim przelewem. Jak lubisz i jak Ci jest najwygodniej. A ja zaparzę sobie małą czarną do pracy nad kolejnym wpisem, bo będę wiedzieć, że ktoś na niego czeka.


Dlaczego warto zaprosić mnie na wirtualną kawę?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w internecie znajdziemy odpowiedź na większość naszych pytań. Nie zadajemy sobie zwykle trudu, by pomyśleć, ile pracy kosztuje autora przygotowanie treści, które nam pomogły. Doskonale to znam. Odkąd zaczęłam pisać w necie o edukacji domowej, wiem, ile pracy wymaga dodanie na bloga nowego wpisu. I wiem, że odzew ze strony czytelników daje powera do dalszych działań. Dla mnie to bardzo ważny sygnał, że te poświęcone na bloga godziny mają realny wpływ na czytelników.

Twoje wsparcie jest dla mnie ważne. Możesz napisać maila, co daje Ci czytanie mojego bloga. Możesz też postawić mi wirtualną kawę. Będę wiedzieć, .że nie piszę w próżnię. I że jest sens to dalej robić 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments