E-book o edukacji domowej już w czerwcu

ebook o edukacji domowej

Edukacja domowa staje się z roku na rok popularniejsza. Ten sposób nauki zyskuje uznanie coraz szerszego grona osób. Jeżeli ty również zastanawiasz się, jak zacząć edukację domową, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie przygotowuję e-book o edukacji domowej „Jak zacząć edukację domową krok po kroku”. Opowiem w nim, czym jest ten sposób nauki, jakie formalności trzeba załatwić i co zrobić z pojawiającymi się obawami. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez całą ścieżkę, zaczynając od samego początku, czyli od decyzji o nauce w trybie edukacji domowej. Podpowiem, co warto przemyśleć i na co zwrócić uwagę, by w pełni odpowiedzialnie móc powiedzieć „Tak, chcę to zrobić”, jak i „Nie, to jednak nie dla mnie”. Jedynie samej decyzji nie podejmę za Ciebie 🙂 Jeżeli potrzebujesz tych informacji szybciej, to na blogu znajdziesz całą kategorię Jak zacząć edukację domową. To tylko część wiedzy, która będzie w e-booku, ale można od tego zacząć.

Zaprosiłam także kilka rodzin, które już edukują swoje dzieci w domu, do podzielenia się swoim doświadczeniem. Opowiedzą o tym, jak łączą pracę zawodową rodziców z nauką dzieci, a także jak organizują swoją codzienność. Wśród nich będą takie rodziny, których dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, jak i takie, które rozpoczęły edukację domową pod koniec szkoły podstawowej. Każda rodzina jest inna. Pokażę Ci takie, które były w edukacji domowej tylko rok i takie, które nie wyobrażają sobie powrotu do szkoły. I każda z nich zaczynając ED przeżywała podobne wątpliwości.

Jeżeli choć przez chwilę przemknęła Ci przez głowę myśl o zmianie sposobu nauki swoich dzieci, to właśnie ten e-book jest dla Ciebie.

Chcesz otrzymać 25% zniżkę na e-book o edukacji domowej?

Mam dla Ciebie niespodziankę – możesz pobrać za darmo pierwszy rozdział e-booka. Znajdziesz tam informację, co zrobić, żeby otrzymać 25% zniżki. Jest to bardzo proste 🙂 a pierwszy rozdział dostępny jest tutaj: https://ebook.mojaedukacjadomowa.pl/jak-zaczac-edukacje-domowa-lm/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments