Kurs dla zaczynających edukację domową już jest dostępny w sklepie

Kurs dla zaczynających edukację domową - wsparcie na ED starcie

Daję Ci dać znać, że kurs dla zaczynających edukację domową jest już dostępny w sklepie.W czasie premiery kursanci mogli korzystać z mojego codziennego wsparcie. Teraz kurs przygotowałam jako materiał do samodzielnej pracy. Nie zostawiam Cię jednak samego. Jeżeli chcesz zadać pytanie do modułu lub coś jest niezrozumiałe – wystarczy, że do mnie napiszesz. Odpowiedź na Twoje pytanie pojawi się w formie wpisu dostępnego w sekcji Odpowiedzi na pytania kursantów.

Kilka słów o kursie Wsparcie na ED starcie, czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie

Kurs Wsparcie na ED starcie, czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie został przygotowany jako baza niezbędnej wiedzy dla osób, które chcą zacząć w ten sposób uczyć swoje dzieci lub chcą dowiedzieć się czegoś o edukacji domowej. W jednym miejscu dostajesz wszystkie potrzebne do podjęcia decyzji informacje. Dzięki nim wiesz, jak wygląda edukacja domowa, jakie przyjmujesz na siebie obowiązki i w czym może Ci pomóc szkoła. Pokazuję, jak wyglądają egzaminy, jak planować (bądź nie) naukę, czy socjalizacja jest tak dużym problemem, jak wszyscy Cię straszą.

Wiem już, że kursanci chcieli więcej moich osobistych historii. Będą pojawiały się więc w najbliższym czasie dodatkowe nagrania lub wpisy na blogu uzupełniające poszczególne moduły.

Kurs będzie więc rozbudowywany, jeżeli biorące w nim udział osoby będą zgłaszały taką potrzebę. Jest to dla Ciebie gwarancją, że żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, mimo że nie jest już dostępna wersja kursu z moim codziennym wspraciem. Jeżeli jednak czujesz, że będziesz potrzebował bezpośredniego kontaktu – zdecyduj się na pakiet VIP. W ramach tego pakietu otrzymujesz godzinną konsultację, w czasie której możemy omówić Twoją indywidualną sytuację.

Do niektórych modułów dołączyłam ćwiczenia. Są one okazją do zastanowienia się nad poszczególnymi zadaniami. Pomogą Ci przemyśleć ważne tematy i pozwolą znaleźć rozwiązania na potencjalne trudności.

Wiem, że rodzicom często trudno wygospodarować dodatkowy wolny czas. Dlatego poszczególne prezentacje trwają ok. 15 minut, by można się z nimi zapoznać w drodze do pracy czy w chwili przerwy w domu. Sama kwintesencja wiadomości.

Gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o kursie dla zaczynających edukację domową?

Kurs dostępny jest w dwóch pakietach:
Wsparcie na ED starcie, czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie – PAKIET STANDARD
Wsparcie na ED starcie, czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie – PAKIET VIP ( z konsultacją telefoniczną)

Więcej informacji o kursie znajdziesz też na stronie https://mojaedukacjadomowa.pl/kurs-jak-zaczac-edukacje-domowa-czyli-wsparcie-na-ed-starcie

To w chwili obecnej jedyny taki kurs dla zaczynających edukację domową.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments