Powiedziałam mężowi, że oszalał, a teraz zachęcam Cię do tego samego – zacznij edukację domową z moim wsparciem

Jak zacząć edukację domową, kurs Wsparcie na ED starcie

Gdy siedem lat temu mój Mąż przyszedł do mnie z pomysłem uczenia dzieci w domu, popukałam się w głowę i powiedziałam mu, że oszalał. Nie było mowy, żebym się na coś takiego odważyła.

Idea mnie pociągała, ale miałam w głowie milion powodów, dla których to się nie uda – od braku cierpliwości, przez niechęć otoczenia, aż do obaw o socjalizację moich dzieci. Gdzieś po drodze tłumaczyłam sobie jeszcze, że przecież nie połączę tego z pracą, że nie mam nauczycielskich kompetencji itd., itp. Znasz to?

Potrzebowałam trzech lat, by zmienić swoje myślenie. Zrobiłam wiele ćwiczeń, które mi w tym pomogły. Niektóre wymyśliłam, inne dostosowałam – każde pomagało mi oswajać moje lęki i wątpliwości, czy ja się do tego nadaję.

Teraz sama pukam się w głowę, że tak długo wahałam się, czy warto rzucić szkołę.

Jesteśmy na edukacji domowej już cztery lata. Przeszłam z moimi chłopakami przez wszystkie klasy szkoły podstawowej. Towarzyszyłam im w zdawaniu prawie 70 egzaminów. Pomogłam wielu osobom w rozpoczęciu edukacji domowej. A teraz mogę pomóc także Tobie. 

Właśnie otworzyłam sprzedaż mojego pierwszego kursu: Wsparcie na ED starcie czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie. Do Dnia Dziecka możesz dołączyć w promocyjnej cenie.

Jak będzie wyglądał kurs o tym, jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie? 

Kurs odbędzie się w dniach 14.06 – 27.06.

Od poniedziałku do piątku będziesz otrzymywać kolejne lekcje do odsłuchania (wraz z transkrypcją nagrania) oraz odpowiednie ćwiczenia. Weekendy zostawiam wolne. Ten czas może się przydać na nadrobienie treści lub powtórkę przerobionych tematów. Nie obawiaj się. 
Nie będę na siłę nakłaniać Cię do rozpoczęcia ED. Te materiały stanowią bazę do podjęcia świadomej decyzji. I na tym mi najbardziej zależy. Nie chcę, żebyś decydował pod wpływem mody, zewnętrznych nacisków lub efektów edukacji zdalnej.

Jeżeli motywuje Cię praca w grupie lub chciałbyś skorzystać z mojego wsparcia – możesz wybrać wersję kursu wraz z dostępem do zamkniętej grupy na Facebooku. Będę Cię na niej aktywnie wspierać w czasie jego trwania.
Przygotowałam także wersję vip, w ramach której możesz skorzystać z godzinnej, indywidualnej konsultacji. Na jej wykorzystanie będziesz mieć czas do końca lipca. 

Chcesz skrócić czas podejmowania decyzji o rozpoczęciu edukacji domowej? Chcesz podjąć tę decyzję na podstawie solidnej wiedzy, a nie strzępów informacji o tym, jak taka nauka wygląda? Skorzystaj z promocji i wskakuj na pokład kursu Wsparcie na ED starcie, czyli jak zacząć edukację domową świadomie i na luzie.

P.S.
Jeżeli znasz kogoś, kto zastanawia się nad rozpoczęciem edukacji domowej, to prześlij mu ten wpis. Ciągle zbyt mało osób wie, że dzieci nie muszą chodzić do szkoły, by się uczyć.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments