Sklep Edulo.pl narodził się dla sieci

Otwarcie sklepu z pomocami do nauki dla klas 4-8 Edulo.pl

Nadszedł dla mnie oczekiwany dzień – udało mi się uruchomić mój sklep z pomocami do nauki dla uczniów klas 4-8, o którym Wam czasem pisałam. Nazwałam go Edulo.pl. Kiedy zaczynałam ten projekt, nie miałam świadomości ile będzie on mnie kosztował czasu i ilu nowych rzeczy będę potrzebowała się nauczyć. Ale dałam radę. Uruchomiłam miejsce, w którym będę mogła udostępniać Wam materiały do nauki i sprawdzania wiedzy Waszych dzieci. Sklep będzie mieć inny adres niż blog, ponieważ chciałabym, by z materiałów korzystali wszyscy rodzice, a nie tylko Ci z edukacji domowej. Co prawda dla mnie oznacza to więcej pracy, bo teraz troszczę się o dwie strony a nie jedną, ale myślę, że tak będzie wszystkim wygodniej.

Na razie w sklepie dostępny jest pierwszy produkt: Tabliczka mnożenia ratuje świat – karty pracy z matematyki. Grupa hackerów chce zniszczyć zawartość internetu. Policja wpadła na ich trop, ale tylko pomoc specjalisty od tabliczki mnożenia może zapobiec realizacji niecnych planów. Wszystkie zadania tworzą jedną historię, a uzyskany w wyniku ich rozwiązania kod odblokowuje dostęp do specjalnej strony w sklepie.

Kiedy w mojej głowie powstawał pomysł sklepu, to chciałam tworzyć takie materiały, które jak najmniej będą angażować rodziców do ich sprawdzania. Podczas prac nad tabliczką mnożenia przekonałam się, że nie jest to proste zadanie. Dlatego powstała karta pomocy, dzięki której dziecko natrafiając na problem z zadaniem, może najpierw spróbować poradzić sobie samodzielnie.

Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń i uwag. Im więcej informacji uda mi się uzyskać na temat karty pracy o tabliczce mnożenia, tym lepiej będę mogła dopasowywać kolejne produkty do Waszych potrzeb. A tymczasem zapraszam Was do zapoznania się ze sklepem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments